Imprezy Choinkowe

      Wszystkie zabawy choinkowe mają urozmaicony przebieg i ciekawy temat. Dzieci co dwa tańce oglądają scenki, uczestniczą w konkursach lub innych atrakcjach ( iluzje, zagadki ). W ten sposób nie są znużone i bawią się świetnie przez dwie godziny. Muzyka jest urozmaicona a prowadzący tańczą z dziećmi pokazując różne układy. Zawsze zapewniamy nagłośnienie i utwory specjalnie dobrane do tematu balu.

Zabawa w Cyrku

Bal Kapitański

      Kapitan Kubuś Puchatek swoim statkiem zabiera uczestników zabawy w wielką podróż dookoła świata. Po drodze spotykają Murzyna, meduzę, Posejdona, pingwiny, Pirata, koniki morskie i inne postaci które bawią albo przysparzają emocji. Na koniec trafiamy na wyspę św. Mikołaja.

Bal u Klauna

      Bal z Klaunem jest gwarancją, że na imprezie nie zabraknie postaci cyrkowych jak Iluzjonista, węże, psy cyrkowe, marionetka - sportowiec, mimowie itp.

Bal z Arlekinem

      Arlekin jest szmacianą lalką z pokoju dziecięcego dlatego ten bal i zabawy prowadzą lalki, koniki na biegunach, tańczący Arlekin, żaby marionetki i sterowana joystickiem rzeźba.

Hej na Ludowo!

      Panowie w strojach ludowych proponują wiejską zabawę. Zapraszają więc do kręgli (kulę zastępuje dynia), sadzenia ziemniaków, tańca z krówką, bocianich wyścigów z dziećmi i zabawnej rozmowy o zwyczajach ludowych.